Fotografie

Vedení společnosti

Tým společnosti Clevest tvoří experti na automatizaci prací v terénu a na řešení pro provoz inteligentních sítí pro utilitní společnosti. Máme dlouholetou a úspěšnou historii návrhů, vývoje, nasazování a podpory našich řešení po celém světě.

Thomas Ligocki

Prezident, CEO a ředitel společnosti

Thomas Ligocki Thomas Ligocki pracuje přes 15 let ve vedoucích pozicích v oblasti mobilního řízení prací v terénu, jednak v odděleních vývoje nových produktů, tak i v odděleních nasazování řešení pro oblast utilit a telekomunikací. Je jedním ze zakladatelů společnosti Clevest Solutions, která vyvíjí, integruje a nasazuje mobilní řešení pro oblast utilit a která nabízí pomoc vedoucím pracovníkům z oblasti utilit v jejich snaze o zlepšování procesů a transformaci jejich společností. Před založením společnosti Clevest pracoval T. Ligocki ve vedoucích a řídících pozicích v různých odvětvích, včetně poskytování podnikových informačních systémů. Je znám svým dlouholetým působením v oblastech technologií inteligentních sítí a automatizace prací v terénu a často sdílí své bohaté zkušenosti na mezinárodních fórech. T. Ligocki vedl několik akvizičních projektů a finančních operací, které umožnily společnosti Clevest rozšířit její nabídku řešení, přičemž byl sám oceněn jako jeden z čelných představitelů rozvoje podnikání ve Vancouveru v prestižním seznamu ” Top 40 under 40″.Victor Holysh

Finanční ředitel, víceprezident pro oblast financí a správy, jednatel

Victor Holysh Victor Holysh má přes 20 let zkušeností s technologickými společnosti z Kanady, USA a Nového Zélandu. Pomáhal s řízením společností v každém stupni jejich vývoje od jejich založení až po primární emise jejich akcií a jeho role ve společnosti Clevest je zajiťovat rozvoj procesů a systémů v souladu s růstem společnosti. V. Holysh přináší pro Clevest kombinaci finančního a provozního řízení, vyvinutou ve vedoucích pozicích ve společnostech jako Retek (nyní součást Oracle), Predictix a Sierra Systems.
Martin Sedláček

Zástupce Clevest pro oblast Central and Eastern Europe

Martin Sedláček Martin Sedláček pracuje již déle než 20 let v oblasti podnikového poradenství. Byl jedním ze zakladatelů a prvních ředitelů společnosti MEDIUM SOFT a.s., která se profilovala jako poskytovatel softwarových řešení pro oblast řízení integrovaných záchranných systémů (spolupráce policie, hasičů a lékařské záchranné služby). V roce 1998 založil její dceřinou společnost MEDIUM NET a.s., specializovanou na řešení pro oblasti telekomunikací, energetiky a utilitních společností. V roce 2000 přijal nabídku na působení ve společnosti Deloitte Central and Eastern Europe a od roku 2008 byl součástí celosvětového energetického konzultačního týmu společnosti KPMG. V roce 2010 se vrátil jako ředitel a člen představenstva do společnosti MEDIUM NET a.s., kde působí doteď. Jeho základními specializacemi jsou řešení pro řízení pracovních čet v terénu a řešení pro podporu energetických predikcí. Se společností Clevest spolupracuje od jejího založení a za dobu spolupráce realizovali několik úspěšných projektů v několika evropských zemích.


 
Copyright © 2014 Clevest Solutions s.r.o. Všechna práva vyhrazena