Fotografie

Řešení

Platforma Clevest Mobile Field Force

ClevestClevest Mobile Field Force je prověřená softwarová platforma, která byla vyvinuta pro potřeby rozvoje utilitních společností. Platforma Mobile Field Force je jednoduše integrovatelná se stávajícími podnikovými IT systémy a je snadno konfigurovatelná podle potřeb konkrétní ho zákazníka.

Škálovatelnost platformy Mobile Field Force umožňuje zpracování až desítek tisíc pracovních příkazů denně, podporujících často i velmi složité aktivity a procesy v terénu. Platforma spojuje pracovníky v terénu s interními IT systémy utilitních společností a poskytuje přehled o libovolných aktivitách v terénu – to vše v reálném čase. Produktivita práce v terénu je mnohem vyšší díky optimalizovanému přidělování práce.


Produktová řada společnosti Clevest

Produktová řada společnosti Clevest je navržena k podpoře široké škály pracovních činností a jejich řízení výhradně pro společnosti utilit. Každý programový modul může být instalován samostatně nebo integrován s ostatními moduly podle potřeb podnikání a podle finančních možností. Produktovou řadu je možné dodávat jako komplexní řešení včetně speciálního technického vybavení a včetně profesionálních implementačních služeb k pokrytí specifických potřeb utilitních společností všech velikostí a všech stádií jejich rozvoje.


 
Copyright © 2014 Clevest Solutions s.r.o. Všechna práva vyhrazena